Izolace proti radonu Izolace plochých střech Izolace zahradních jezírek

IZOLACE JEZÍREK, BIOTOPŮ A BAZÉNŮ

Rozhodli jste se pro zahradní biotop – správná volba! Minimální nároky na údržbu, přírodní vodní plocha u vás na zahradě - pravá perla vašeho pozemku. Možnost koupání, umělý vodopád, prameniště, potok obklopený kamenným polem a rostlinami.

Na našem trhu jsou folie speciálně pro takové použití - Alkorplan, Ceffil, Fatrfol,... V různých tloušťkách a odstínech vám izolačně zajistíme pokládku přímo na místě. Folie nemá tzv. překlady a není tedy velká spotřeba materiálu. Podklad tvoří geotextile 500g až 750g v náročných podmínkách materiál Petexdren900. Jsme schopni bezpečně izolovat prostupy a nepravidelné tvary jezera pro jeho přírodní autentičnost.

Zajistíme pro vás odborné poradenství a prodej biovýrobků pro čistou vodu ve vašem biotopu. Systém biobakterií a biosolí je v současné době to nejlepší řešení pro vaše jezírko. Voda je opravdu čistá a krásné kamenité dno je vidět i v hloubce 2-3 m. Úzce spolupracujeme z firmou, která provádí kamenné kompozice dle vašeho přání, odborně vám zpracují návrh s ohledem na světové strany, spádnice, vrstevnice, tak aby funkce biotopu byla zaručena.

Ročně provádíme pokládku izolace přírodních biotopů v řádu několik tisíc metrů čtverečních. Používáme pouze osvědčené a vyzkoušené materiály.

© 2024 FAPO
www.fapo.cz
+420 608 820 861
info@fapo.cz